Hledat

Sítě proti hmyzu

Okenní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě proti hmyzu

Plisované sítě proti hmyzu

Stačí v průběhu letního větrání na moment rozsvítit v místnosti světlo a pokoj je plný hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken tento problém spolehlivě odstraní.

Máte-li nová okna bez okapnic, budou se vám hodit sítě proti komárům, které se nepřivrtávají do rámů. Starší typy oken s okapnicemi ochráníte síťkami proti hmyzu s pružinovými kolíky, případně obrtlíky, které se naopak přivrtat musí. Do třetice je vám k dispozici rolovací síť proti mouchám, která vyžaduje pouze drobný zásah do okenní konstrukce.

Rovněž dveře na balkon, na terasu a do zahrady nezapomeňte na teplé období roku vybavit sítěmi proti hmyzu na míru. Odolná síťovina je vypnutá v kvalitním hliníkovém rámu, který je vybaven samozavíracími panty. Pro dveře (na balkon, nebo terasu) je vhodný typ sítě proti komárům H1, který je snadno demontovatelný.

Tam, kde není dostatečný prostor pro jakýkoliv jiný druh sítí proti hmyzu, je vhodné zvolit plisovanou síť proti hmyzu. Do dveří na lodžii, na terasu nebo na zahradu - všude tam oceníte nízkoprofilové plisované sítě proti hmyzu. Též do balkonových dveří se hodí tato ochrana proti mouchám a komárům. Stačí si vybrat vhodnou síť proti hmyzu podle toho, zda se má otevírat vertikálně či horizontálně. Plisé sítě proti komárům navíc zlepšují tepelnou a zvukovou izolaci budovy.

Konstrukce na všechny druhy sítí proti hmyzu si zvolíte podle vzorníku RAL, v imitaci dřeva nebo s renolitovou fólií.

Typy sítí proti hmyzu: okenní sítě proti hmyzu, dveřní sítě proti hmyzu, plisované sítě proti hmyzu